logo  
      
ÜRITUSED 
6. mail 2006.a. Vao Vanavara ja Kevadlaat

6-ndal mail toimub Järvamaal Koeru vallas Vaol, nii pilvise ilma kiuste, kui kauni päeva tervituseks, järjekordne ja juba VII-s Vao Vanavara ja Kevadlaat. Ka teid kutsume me lahkesti kauplema, sest oma kaupu näitama, pakkuma, müüma ja vahetama on kutsutud kõik meistrimehed ja nobenäpud nii lähedalt kui kaugelt, eriti on oodatud vanavaralised, käsitöö, puutöö, taimede, istikute, aiatööriistade ja muidu rahvale asjaliku kraami ja hamba-aluse pakkujad. Platsimaksuga ei koorita, igale kauplejale leiame koha ja müüa võib kõike, mis vähegi teemaga seotud. Nagu laadal ikka, saab ka meil süüa ja juua, habemega ja habemeta nalja, vahvaid ülesastumisi, võistlusi ja õnnekatsumisi, sekka tantsugi. Kena üritus saab alguse juba hommikul kell 9 ja kestab kuni jaksu ja kaupa jätkub.

Värskemat infot laada ja päevakava kohta saad alltoodud telefoni-numbritel ja küla koduleheküljelt aadressil www.hot.ee/vaokyla, “Maalehest”, “Elmari” ja “Kuma” raadiost.

Kaupmehed ja huvilised peaksid helistama korraldajatele telefonidel:

Peep Kristal 51 04 547

Andres Välja 53 469133

Väino Liiva 50 62 593

või meilida peep@renek.ee


Vao asub Mäeküla - Koeru maanteel, 3-km-t enne Koerut Põltsamaa teeristis, ja et ei tekiks segadust Lääne-Virumaa Vaoga jälgi kaarti klikkides siia


 


WelcomeToEstonia