logo  
      
EKSPERTIIS 
Oleme Teile alati valmis andma tasuta nõuandeid ja informatsiooni kõikide esemete kohta, mida müüa või komisjonimüügile anda soovite!
Saatke oma küsimus ja võimalusel ka fotomaterjal esemest, mis küsimusi tekitab. Mida rohkem infot, seda täpsemini suudame vastata või hinnapakkumist teha.
Lihtsam võimalus on saata vastava sisuga kiri elektronpostiaadressile vanavara.koguja@mail.ee või täida vastav vorm klikkides SIIA. Püüame Teid võimalusel aidata!

OSTAME KOHE:

* MÜNDID: vask-, hõbe- ja kuldmündid erinevatest riikidest ja aegadest, ka tänapäevaseid.
* MEDALID JA MÄRGID: Autasud, laua- ja rinnamedalid, kooli-, korporatsiooni-, organisatsioon-, spordiklubimärgid jne
* KUNST: akvarellid, õlimaalid, graafika, gravüürid, ikoonid, skulptuurid ( eriti oleme huvitatud eesti ja vene kunstist)
* MÖÖBEL: stiilne mööbel ( ampiir, biidermeier, rokokoo jne.), kirjutuslauad, peeglid, kummutid, puhvetid, sohvad, lauad, toolid, riide- ja raamatukapid, öökapid, vitriinkapid, sekretärid, mitmesugune talumööbel jne.
* PORTSELAN JA KLAAS: lauanõud serviisidena ja üksikult, vaagnad, vaasid, kannud, kujud, pitsid, kummutimunad, napsi- ja õllepudelid, ehetekarbid.
* MÄNGUASJAD: nukud, mängukarud, plekist mänguasjad ( ka nõukogudeaegsed), kiikhobud, nukumööbel jne.
* LAMBID: lae-, põranda-, seina- ja laualambid, lühtrid, ratta- ja kandelambid, elektri- ja petrooleumilambid. Pakkuda võib ka lambikupleid või lambiosi üksikult.
* PUUST ESEMED: vineerkohvrid, kübarakarbid, kapad, kibud, võitoosid, laekad ja riidekirstud, vokid, seinanagid jne.
* MERETEMAATIKA: kronomeetrid, kompassid, sekstandid, pikksilmad, maakaardid, laevamaketid, laevapildid jne.
* SÕJATEMAATIKA: mundrid, mütsid, kiivrid, mõõgad, täägid, binoklid, pandlad, eestlaetavad püssid ja püstolid, märgid, pagunid, käise- ja kraeembleemid, sõdurifotod jne.
* MUUSIKARIISTAD: kohver-  ja torugrammofonid, leierkastid, mängutoosid, pasunad, viiulid, keelpillid jne.
* VASKESEMED: küünlajalad, uhmrid, samovarid, kannud, mõõdunõud, koogivormid, teekannud, potid, margapuud, aisakellad, kuljused jne.
* VÄÄRISMETALLIST ESEMED: sõrmused ja ehted, kullast ehted briljantidega, hõbedast lauanõud, pokaalid, teesõelad, supikulbid, noad, kahvlid, lusikad, kulonid, prossid, sõrmkübarad, kaelakeed, kameed, mansetinööbid, portsigarid, vääriskividega ehted jne.
* KELLAD: tasku- ja käekellad kullast ja hõbedast, seina-, laua-, põranda-, kamina- ja liivakellad, laeva- ja päikesekellad.
* SAMUTI ON TERETULNUD: kristallist esemed, mündid, paberrahad, margid, raamatud, kohviveskid, emailsildid, fotoaparaadid, püssirohusarved, pressrauad, postkaardid ( linnade vaated, pühadekaardid), dokumendid, baromeetrid, mikroskoobid, telefonid, teeklaasialused, arvelauad, lukud, aidavõtmed, sepised, tuulelipud, igasugused instrumendid ja tööriistad, vaibad, tekstiilid, lehvikud, jalutuskepid, nõukogudeaegsed jõuluehted jne.
Kui kokkuleppele jõuame siis maksame hinna kohesel sularahas välja!
P1400311
EESTI KOGUJA
www.ecu.ee
vanavara.koguja@mail.ee
Gsm:(+372) 56 566 833
Skype: kaimaril

Kuna kõik kollektsioneeritavad esemed on oma olemuselt ainulaadsed ja neil puudub tänapäevases ühiskonnas praktiline väärtus, siis kõik hinnad, mis turul välja kujunevad, on pakkumise ja nõudluse suhe. Mõni ese on kollektsionääridele ja vanavarahuvilistele rohkem huvipakkuvam kui teine ning see tingib ka kõrgema hinna.

Eesti Kollektsionääride ja Vanavarahuviliste Liit on "Saakide Meister"!
Saagid
Eesti Kollektsionääride ja Vanavarahuviliste Liit peab vanavara au sees ja meie ei põlga ka nõukogude aja esemeid ära. Ja pakkuda võib kõike, mis tundub huvitav ja vana -mündid, märgid, medalid, maalid, ehted jms
Ärge kõhelge pakkumast, Teie pöördumine on oodatud!
 


WelcomeToEstonia