logo  
      
PRESSITEATED 
Eesti Post toob turule isekujundatava postmargi

22.mail avatakse Eesti Posti kodulehel www.post.ee uus e-keskkond, kus soovija saab üles laadida oma pildi ja sellest kujundada personaalse postmargi.

„Traditsioonilise postiteenuse jaoks on alanud uus ajastu ning kirja saatmisest on saamas tänapäeva infoühiskonnas emotsiooni saatmise vahend, mille autor saab ise olla looja. Interneti teel tellitav isekujundatav postmark tugevdab ka e-eesti kuvandit,” ütles Eesti Posti juhatuse esimees Peeter Raudsepp.

Innovaatiline uus e-lahendus Minu Mark on suunatud kõigile. Erakliendile on Minu Mark uus võimalus jagada oma elu värvikamaid hetki sõprade ja lähedastega. See aitab taaslähendada töösse uppuma kippuvaid inimsuhteid täiesti erilisel ja uuel moel, pakub rõõmu ja enda leidlikkuse proovilepanemise võimalust kõigile.

Ärikliendile pakub Minu Mark võimalust firma kaubamärgi, asukoha, ürituse vms tutvustamiseks või reklaamikampaania laiendamiseks. Lisaks on Minu Mark stiilseks lisandiks ärikirjadele, -kutsetele, -tänukirjadele, -kingitustele või -meenetele. Väike aga märgatav panus nende võimalikku konkurentsivõime kasvule.

Minu Margile sobivatele piltidele on ette antud tehnilised ja muud nõudmised, mis on kajastatud tellimisekeskkonnas ja millega nõustumine on eeltingimus markide trükkimiseks. Ei ole lubatud luua poliitilisi, ega head tava eiravad postmarke. Kõik trükitavad margid läbivad komisjoni, mis ebasobivad margid tagasi lükkab.

Minu Margi e-keskkond on läbi oma lihtsuse ja kliendisõbralikkuse suunatud kõigile ja ei vaja eelnevate IT-alaste teadmiste olemasolu. Kujundatud markide eest saab tasuda internetipangas, markide valmimise aeg on kuni neli nädalat.

Minu Marki saab saata ka välismaale, lisades sellele vajaliku nominaaliga tavalisi marke.

Lisainfo:
Terje Puusepp; AS Eesti Post Infotoimetaja
Tel. 534 89148; terje.puusepp@post.ee


 


WelcomeToEstonia